Yeni Zaferlerin Eşiğindeyiz

Geçtiğimiz haftalarda 30 Ağustos ZAFER BAYRAMIMIZI kutladık. Aziz milletimiz savaşların içinde aç kalmış susuz kalmış asla pes etmemiştir. Çanakkalle de birlik olduk teslim olmadık düşmana nasıl diz çöktürdüysek, milletimizin şu anki ekonomi savaştan da zaferle çıkacağına inanıyorum. Inanan bir millet her zaman kazanır ve kazanacağına benim hiç şüphem yoktur, yeterki sabredelim ve fırsatçı olmayalım.

Bu çetin savaşın kahramanları iş adamlarımız ve ekonomistlerimizdir onlara şu anda çok iş düşüyor, bu zor günlerde birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Herkes bu aziz milletin perişan olmasını beklerken yeniden dirilip yine ayakta kalan biz olacağız. Ellerini ovalayıp sevinmeye umut bağlayan hayinleri ve terör guruplarını kendi içimizde kendi kanlarıyla boğmalıyız.

Bu Aziz millet bir milli maçta bile oyuncusunun ayağından top alındığında top yökün ayağa kalkan bir millet değil midir? Bu millet bir şehidini uğurlamak için başka başka şehirlerden akın edip insan eli olup bayrağını göklere dalgalandıran değil midir? Bu millet komşusu aç yatarken tok gezen bizden değildir diyen Muhammedin ümmeti değil midir? Komutanı ona ölmeyi emrettiğinde ölen bir millet değil midir? Bu milleti bölemezler, bu milleti ayıramazlar, diz çöktüremezler. Bu millet’in bir-tek şehri bile bir devletle savaştı Gaziantep de olduğu gibi ve bu milletin sadece iki evladı bile bir devlete savaş açtı. Bu millet Allahtan başkasından korkmayan bir millettir. Aşkın için yaşa ülken için öl diyen bir millet dünya devam ettiği sürece yaşayacak olan bir millettir. Tarihi zaferleriyle dolu aziz bir millettir. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Mehmet ÖZKARAMAN

Mehmet ÖZKARAMAN

Mehmet ÖZKARAMAN

KARAMANOĞLU MEHMET BEYİN TORUNU Türkiye Gaziantep Kuva'i Milliye Mucahitler Derneği AB. Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir