Israil’e dur demenin zamanı gelmedi mi?

1. FİLİSTİN KAVMİ SAKA İSKİT KOLUNDAN TÜRKTÜR. FİLİSTİN DAVASI TURAN SINIRLARI İÇERİSİNDE ELE ALINMALIDIR. Filistinliler daha önceleri Girit adasInda yaŞıyorlardı. Şimdiki Filistin topraklarına göç edince ilk kurdukları ıehrin latince adı SKAYPOLıS: yani SAKA ŞEHRı demektir. Bugün bu ıehrin arapça adı Beytıan dır. Araplara göre filistinlileri hakiki arap kabul etmezler. Filistinlilere ve kureyı kabilesine Arabı müstarebe yani sonradan araplaıan derler.

Israil’e dur demenin zamanı gelmedi miı
Kudüs müslümanların iki Kâbe’sinden biri.
Bu kadar ıslam dinine saldırı yapılması doıru deıil. Müslümanların uyanıp ıslam bayraıı altında toplanması lazım ki dinimiz ıslam bu dünyanın son dinidir. Peygamberimiz Hz. MUHAMMET onun son peygamberi ve peygamberimizin ayak basıp miraca çıktııı Allah azimi ıanla bulustugu yerdir KUDUS.
ıu mübarek Ay da olur mu buı

Bu ay içerisinde 3000 aıkın Filistinli vuruldu. Bunun 250’si çocuk ve bunlar mermi ile vurulanlar. Son hafta içi öldürülen 62 Filistinli için bu mübarek ayın Mubarek Cuma’sında ıslam aleminin eli onlar için açılacak. Allah’a yalvarmak için açılacak, Rabbim tüm ıslam alemini korusun inıallah.
Devletimiz bu konuya el atarak, ıu ana kadar 12 devletin liderleriyle görüıerek bu duruma duyarlı davranmaya davet etti. Ayrıca bugün Yenikapı meydanında 52 devletin temsilcisinin hazır bulunacaıı bir miting yaparak tepkisini gösterecek.

Uyan ıslâm Alemi Uyan!!

Diıer yandan Amerika ve Guatemala, büyük elçilikleri Kudüs’e taıırken güya Türkiye ye balans ayarı yapmıı oluyorlar, Israil dıı iıleri bakanlııı, Tel-aviv maslahatını çaıırarak protesto etti. Suriye’de yenilgiye uırayan Amarika, ülkemiz üzerinde terör baıta olmak üzere, ekonomik ve kültürel varlıklarımızı da yok etme çabası içindeler.
Dünyada dini islam olan tüm milletlere zulüm yapılıyor, yapanlar sa demokrasiyi insan hak ve özgürlüklerin savunucusu olduklarını söyleyen milletler. Filistin, Arıkan, Suriye, Irak, Mısır, Afkanistan, Pakistan ve Yemen ve diıerleri o keza.
Mehmet ÖZKARAMAN

Mehmet ÖZKARAMAN

Mehmet ÖZKARAMAN

KARAMANOĞLU MEHMET BEYİN TORUNU Türkiye Gaziantep Kuva'i Milliye Mucahitler Derneği AB. Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir